Nolte Küchen tarafından yapılan yenilikçi fikirler

Hayalinizde ki mutfağa sahip olmanızı sağlamak için tasarımlarımız da sürekli olarak güncellemeler yapıyoruz. Yenilikçi fikirler ve yaratıcılığımız, ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmemize yardımcı oluyor. Sonuç: Mümkün olan en iyi kalitede çok sayıda mutfak özelliği.

 

Matrix150: Grid Sistemimiz

150 mm ve katları şeklinde tasarladığımız mutfaklarımız, standart tüm cihazlar ile mükemmel uyum sağlayarak görsel açısından daha pürüzsüz ve hatasız gözükmektedir.

 

32% Daha Fazla Depolama

Nolte Küchen, tezgahlar için farklı derinlikler sunar standart 60 cm nin dışında 75 cm derinlik ile toplam mutfak alanında %32 lik depolama alanı artışı sağlamaktadır.

MatrixArt: Kulpsuz Mutfak.

Matrix art ile kulpsuz olarak mutfak dolaplarımızı açabilirsiniz. Ayrıca yatay ve dikeyde kullandığımız emotion light teknolojisi sayesinde sıcak ve soğuk ışık renkleri arasında sorunsuz geçiş yapabilirsiniz.

Matrix 900: Ekstra Gövde Yüksekliği

900 mm kabin yüksekliği ile Matrix Art900, 750 mm standart yüksekliğe göre %20 daha fazla d

epolama alanı sunuyor. Alçak bir baza yüksekliği kullandığımız da ise hem daha fazla depolamala alanı hem de ergonomik çalışma alanı sunmaktadır.

 

 

Şaşırtan Malzeme Çeşitliliği

Bütçeniz ne olursa olsun en son çıkan trend ürünlerin hepsiyle tasarım yapabilmemiz mümkün. Ahşap, akrilik, cam, metal veya beton olsun görünüşü ve hissiyatı gerçek olan malzemeler sunuyoruz.

Mat Lake Konsepti

Size ve hayaliniz deki mutfağınızın renk kombinasyonlarını keşfedebilirsiniz. 19 renk ve çok sayıda renk kombinasyonu ile 5 farklı kapak modelinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Uyumlu İç Dekor

Nolte Küchen de mutfakların içi de dışı gibi gözükür. Ek bir ücret istenmeden tüm mutfaklarımızda mutfakların dıştan görüntüsü gibi kapaklar açılınca ki görüntüsü de sizi tatmin etmektedir.

Sızdırmaz Kenarlar

Toz ve nemin içeri girmesini önlemek ayrıca kapaklar ve çekmecelerin sessiz ve yumuşak kapanmasını sağlamak için tüm gövdelerde gövde rengiyle aynı renkte sızdırmaz fitiller bulunmaktadır.

Çekmeceler

Premium Line ile size paslanmaz çelik görünümlü 3 farklı çekmece seçeneği sunuyoruz. İster raylı temel model PremiumLine Rail, ister maksimum saklama alanı için PremiumLine Box, ister PremiumLine Glass ile cam çerçeveli estetik çekmece. Tüm çekmecelerimiz ise 80 kg ye kadar yük taşıma kapasitesine sahiptir.

Menteşeler

Mutfaklarımızda kullandığımız menteşeler 105° açılma açısına sahiptir. Bu sayede mutfaklarınızda ki konfor maksimum seviyeye çıkarılmaktadır.

Gömme Montaj

İster metal veya granit eviye kullanın isterseniz 40 mm veya 25 mm tezgah kalınlığı tercih edin. Kusur pro tezgahlarımızı kullanabilir misiniz.